• Korkak olan yalnızlık nedir bilmez. Sandalyenin arkasında hep bir düşman bulur.

    Vortex

Gta Vice City Beta Edition 3.5.6 Güncellemesi Çıktı

Katılım
Mar 20, 2021
Mesajlar
544
Tepkime puanı
271
Konum
İstanbul
Cinsiyet
bPg20e
Medeni Hal
eokSP8
Mod geliştiricisi "KalvinMDB" tarafından yayınlanan GTA Vice City modu için yeni bir güncelleme geldi. Moda yabancı olanlar için girişte kısaca anlatalım, yazının ilerleyen kısmında detaylarına gireriz. Temelde GTA Vice City Beta Edition modu, orijinal oyun geliştirilirken kırpılan kısımların oyuna yeniden eklenmesi için başlatılmış bir proje. Bugün yeni 3.5.6 güncellemesi de yayınlandı. Gelin birlikte inceleyelim.

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 güncellemesi çıktı​

Söz konusu mod, geliştirme sürecinde oyundan kesilen içeriklerin ve özelliklerin çoğunu oyuna eklemeyi hedefliyor. Hepsini olmasa da, yapılan çalışma ile büyük çoğunluğunun getirileceği belirtiliyor. Oyundaki binaları, diyalogları, NPC'leri ve ilk atmosferini restore etmek için girişilen bu proje güncellenmeye devam ediyor. Böylelikle PC oyuncularının, GTA Vice City Beta Edition ile en otantik deneyimi yaşanması hedefleniyor.

Modun 3.5.6 sürümü, önceki sürümlerdeki birçok hatanın çözümüne odaklanıyor ve birkaç yeni içerik ekliyor. Ne yazık ki moda eklenen yeni içeriklerle ilgili elimizde detaylı bir liste bulunmuyor. Ancak artık bu modu kendi yükleyicisiyle birlikte kurup oyununuza ekleyebiliyorsunuz. Geliştirici hali hazırda modun 4. sürümü üzerinde çalışıyor. Bu sürüm ile harita düzenlemelerinin geri kalanını bitirmeyi planlıyor. Ayrıca görevlerdeki kaldırılan diyalogları geri yükleyecek ve oyundan kaldırılan silahları yeniden oluşturacak. Bu silahlar arasında el bombası fırlatıcı, Tazer gibi ilginç silahlar bulunuyor.

1617178738570.png

Önümüzdeki güncellemeyle birlikte oyuna flört etme, içki içmek, kumar oynamak gibi GTA serisinin dokusunu taşıyan mekanikler de geliyor. Son olarak ise radyo istasyonlarındaki şarkılar ve daha fazla çeşitli içeriği, GTA Vice City Beta Edition modu ile geri getirmeyi planlıyor.

BETA Sürümü, Grand Theft Auto: Vice City için geliştirilmekte olan tüm özelliklerin hepsini olmasa da çoğunu geri getirmeyi amaçlayan bir modifikasyondur (en azından bilinen ve / veya mümkün olan). Bu, en otantik deneyimi sunmak için kaldırılan binalar, kesik diyaloglar, yaya görünümleri, genel atmosfer ve çok daha fazlası gibi şeyleri içerecek / geri yükleyecektir. Tüm bilgiler, BradyGames'in Resmi Strateji Kılavuzu, Kılavuz / Yayın Öncesi Ekran Görüntüleri ve Artık Dosyalar gibi çeşitli kaynaklardan gelir. Oyunun geliştirilmesinin alfa / beta aşamalarında varlığına dair çok az kanıtı olan veya hiç olmayan bir şey yapmayı planlamıyorum, ancak bazı kısımları doğaçlama olabilir.
 

Charismax

Delirtmeyin
NhJ5V6
Katılım
Şub 20, 2021
Mesajlar
173
Tepkime puanı
122
Yaş
32
Konum
İstanbul
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
dM4hXE
bence arcade olarak pcde oynanacak en kral oyun bu... eskisi bile hala oynanır o derece.. bi ara yükleyip oynamak lazım klasik olarak..
 
Üst Alt