• Korkak olan yalnızlık nedir bilmez. Sandalyenin arkasında hep bir düşman bulur.

Vortex

Forumderyası.com

Charismax

Delirtmeyin
NhJ5V6
Medeni Hal
dM4hXE
1 günde Smf, vbulletin, xenforo, phbb, vanilya, mybb ve bir çok spricte kurulan bağlanan sonrada ana site forummeskenine rumuz olan alan adı ..

Kararsızlık ve kararlılıgın hissiyatını yaşayan domain' artık xenforo olarak Kadın yönetiminde hizmete kar amaçı güd'meden sunulmuştur..

An itibarı ile durgun ve kuralları olan uygulanan bir forum sitesi..

Hayırlı olsun yönetim farkedermi bilmem bu sitenin düzeni daha güzel görünüyor, elimden geldigince size yardımcı olmaya çalışıcam, diger yerde test üyeliginiz bana tahsis edilmişti. :) Burdada kendim geldim aynı nick ki aldım alışkanlık olmuş. Biraz zamanım olacak sık sık ugramaya çalışırım, Siz ikiniz bende ailemde özelsiniz her zaman yanınızdayım.

Hayırlı olsun, xenforo gerçekten kullanmak çok hoş. Yıllarda vb ve smf kullandım xenforoya alışamam diyordum ama gerçekten kullanışlı ve şık bir tasarımı var. Tabi xenforo ya alışacak kadar sizin aranızda kalmam sizlerin güzelliği sayesinde. Kıskançlığın ve kibirin olmadığı çok güzel bir ortam.

Üst Alt