• Korkak olan yalnızlık nedir bilmez. Sandalyenin arkasında hep bir düşman bulur.

    Vortex

Fortnite'a yeni Marvel karakteri geldi

Katılım
Şub 21, 2021
Mesajlar
65
Tepkime puanı
42
Fortnite, Marvel sirutubetatik evreninden birçok karakteri oyunun içerisine dahil etti. Oyunculardan aldıkları geri dönüşlere bakılacak olursa buna devam edecekler. Getirdikleri karakterler ile de oyunculara yeni oyun modları sundular. Fortnite içerisinde gerçekleşen online tesirnlikler sayesinde Epic Games sonbaharel bir başarı yakaladı.

Fortnite’a gelen yeni Marvel karakteri: Ant-Man​

Yeni Marvel karakteri olarak Ant-Man oyuna eklendi. Daha öncesinde ise Fortnite resmi twitter hesabı paylaştığı 3 görsel ile Ant-Man’in oyuna ekleneceğini belirtti. Tabi bunu yaparlarken eğlenceli yolu tercih ettiler. Olaya eğlenceli bir şekilde yaklaşan Fortnite her görselde Ant-Man‘i belirli yerlere koydu.

Ant-Man-1536x864.jpg

İlk yayınladıkları görselde Ant-Man, Cable’ın sağ kolunun üzerinde berrakyordu. İkinci yayınladıkları fotoğrafta ise Blade’in kılıcının ucunda yer alıyordu. Üçüncü görselde ise Ant-Man, Kaptan Amerika’nın sol omzunda berrakyor. En son paylaştıkları görselde de Ant-Man’in kendisini ve aksesuarlarını tanıttılar. Ant-Man kazma olarak kürdana geçirilmiş bir yeşil zeytin ve sırt çantası olarak da Ant-Tonio‘yu kullanıyor.
 

Benzer konular

Üst Alt